top of page
LCV Türkiye-5.png

ELİT DAVET 150 Wedding LCV Hizmeti

150 Davetiye Paketi

ELİT DAVET 150 Wedding LCV Hizmeti

Tekrarı olmayan bu özel günde davetlilerinizle biz ilgileniriz. Düğün LCV hizmetinde size özel çözümler için buradayız. DAVET SERVİSİ ile siz de organizasyonunuzun keyfini yaşayın... Sonsuza kadar mutluluklar dileriz.

LCV Hizmet Paketlerimizi talepleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda özelleştirebilirsiniz. Paketlerimiz hakkında daha fazla bilgi için bizi arayabilir veya LCV Paketleri sekmesinden paket içeriklerimizi inceleyebilirsiniz.

Özelleştirilebilir Davetli Arama ve Cevaplama
Özelleştirilebilir SMS Seçenekleri
Özelleştirilebilir Online LCV Formu
Özelleştirilebilir Davete Özel Web Sayfası
Katılım Durumu Raporu
Yurt dışı aramalar hariçtir. (Ayrıca Ücretlendirilir)
Türkçe LCV Hizmeti için geçerlidir.
E-Fatura Anında E-Posta Adresinizde

LCV Hizmeti, Yemek Davetleri, LCV Davet, Toplantı Davetleri, Açılış Davetleri, Kokteyl Davetleri, Tanıtım Davetleri, Lütfen Cevap Verin, Lansman Davetleri, Düğün Davetleri, Tanışma Davetleri, LCV İstanbul, Nikah Davetleri, LCV Servisi, Kongre Davetleri, LCV Düğün, Sünnet Davetleri, Gala Davetleri, Doğum Günü Davetleri, Gezi Davetleri, LCV Fiyatları, Konser Davetleri, Parti Davetleri, Özel Davetler, Mezuniyet Davetleri, LCV Servisi İletişim, Cenaze Duyuruları, ACİL LCV Hizmeti,  LCV Şirketi, Duyuru Hizmeti, Davetli Arama, Davetli Cevaplama, LCV Yapınız, Katılım Durumu Raporlama, Dijital Davetiye Gönderimi, Davet SMS'i, LCV Nedir?, LCV Ankara, LCV İzmir, LCV SERVİSİ, LCV İletişim, Online Davetiye, Online LCV

LCV Servisi Web (184)_edited.jpg
LCV HİZMETİYLE

ORGANİZASYON
MALİYETLERİNİZDE

%60'a

VARAN TASARRUF

bottom of page