top of page
young-woman-telemarketer-smiling-cheerfully-feeling-happy-pointing-88-55.jpg
DAVET SERVİSİ SMS Geldiyse_1-13.png
DAVET SERVİSİ SMS Geldiyse_1-7.png

RSVP | LCV HİZMETLERİ

Siz de Kongre, Sempozyum, Konferans, Toplantı, Bayi Toplantıları, Açılış, Düğün, Gala, Lansman, Davet ve Kokteyl gibi bütün organizasyonlarda DAVET SERVİSİ ile organizasyon maliyetlerinizi %60'lara kadar azaltın... Sizi bir araya getiren onlarca neden varken!!! Birde organizasyonu düşünmeyin... Bırakın onunla biz ilgileniriz.

Davetlilerinizin organizasyonunuza katılım durumlarını netleştirmek için birçok yöntem kullanır ve katılım durumlarını en kısa sürede size raporlarız. Size de organizasyonunuzun keyfini çıkarmak kalır. Hep söylediğimiz gibi her davetten önce bir LCV...

Organizasyonunuza özel çözümler için buradayız DAVET SERVİSİ Hizmet paketlerimizi ve fiyatlarını inceleyebilir daha fazla bilgi ve hizmet satın almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

protection-network-security-mobile-smart-phone-safe-your-data-concept-88_edited_edited_edi

VERİLERİNİZ

GÜVENDE

HİZMETLERİMİZ

GÜVENLE

Bireysel ve Kurumsal Verileriniz 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu, Özel Hayatın Gizliliği, Kişilerin Temel Hak ve Özgürlükleri İlkesine Uygun Olarak Güvenli ve Güvenle İşlenmektedir.

MÜŞTERİ YORUMLARIMIZ

Hizmet alımlarında bizi tercih eden ve yorumlarıyla markamıza değer katan tüm müşterilerimize çok teşekkür ederiz.

LCV Servisi Web (184)_edited.jpg
LCV HİZMETİYLE

ORGANİZASYON
MALİYETLERİNİZDE

%60'a

VARAN TASARRUF

490213-PH32ET-582-02.jpg
6727 (2169 x 3250).png

İŞİMİZDE YALNIZCA

KENDİMİZLE YARIŞIRIZ

Faaliyet gösterdiğimiz bütün alanlarda kalite standartlarımızı yükseltmek için sürekli çalışır ve yatırımlar yaparız. Bir öncekinden daha iyi hizmet sunabilmek için bütün ekiplerimizi sürekli genişletir, geliştirir ve eğitiriz. Yaptığımız bütün işlerde önce DOĞAYI sonra insanı düşünür ve toplumsal yaşama destek olmak için yardımlaşırız. Müşterilerimizin sağlığını, güvenliğini ve gizliliğini korumak için her zaman tedbir alırız. Beklentilerin üzerinde ürün ve hizmet sunmayı severiz. Sorunlu değil Sorumlu bir ekiple çalışırız. Ticari ve ahlaki tüm etik kurallara uyarız. Ve hep daha ötesini düşünürüz... İşte bu yüzden işimizde hep enleri yaşarız...

LCV HİZMET PAKETLERİ

ÖZEL HİZMET VE KALİTE STANDARTLARIMIZLA

 MÜKEMMELLİĞİN PEŞİNDEYİZ

LCV HİZMETLERİ